O nás

Garance maximální péče

Pro vaše děti děláme maximum, věnujeme se jim s laskavou péčí a patřičnou odborností. Každé dítě vnímáme jako individualitu se specifickými potřebami.

Tvořivé prostředí plné her

Podporujeme kreativitu vašich dětí. Rozvíjíme fantazii a objevujeme potenciál pro rozvoj jejich předností a talentu.

U nás jsou děti šťastné

Naše školička není velká, ale setkáte se zde s porozuměním, citlivým přístupem a příjemnou atmosférou.

U nás se děti cítí jako doma

V naší školce se děti cítí bezpečně a příjemně. Rodinná atmosféra a pěkné prostředí přispívají k jejich pohodlí a spokojenosti. Nacházejí zde svůj prostor pro hraní, vzdělávání i odpočinek.
Soukromá školka LittleStars se nachází v Horoměřicích, v klidné, čisté a zelené části Prahy-Západ. Naše školka je umístěna v prostorném rodinném domě a je vybavena vlastní zahradou, dětským hřištěm a tělocvičnou.
Poskytujeme výchovně vzdělávací činnost zaměřenou na individuální rozvoj Vašeho dítěte. Výuka probíhá formou hry, která je pro předškolní věk velmi důležitá. Maximální kapacita je 12 dětí, což nám umožňuje udržet si individuální přístup a status rodinného typu.
Klademe důraz především na vytvoření důvěry vůči pedagogovi a dítěti, což je pro nás nejdůležitějším úkolem.
Po celý rok rozvíjíme rozumové schopnosti, jazykové dovednosti – seznamování s anglickým jazykem, prohlubujeme estetické cítění dětí, snažíme se o zlepšení zdravotního stavu a pohybových dovedností.
V naší školce se snažíme o úzké vztahy, kde si vzájemně důvěřujeme, sdělujeme si své problémy, starosti a radosti. Pedagog rád pozná rodinnou situaci a tím i případné změny v chování dítěte.
Odbornou činnost bude zajišťovat speciální pedagog, kvalifikovaná učitelka, logopedický preventista a dvakrát v týdnu učitel angličtiny.
Po celý den je přítomen pedagogický, zdravotnický a logopedický personál.
Soukromá školka je otevřena pro všechny děti od 2 let po celý rok.

Bc. Natálie Králová

Ředitelka školky LittleStars

+420 737 788 124